Pranie – czyszczenie dywanów i wykładzin

Użytkując codziennie dywany i wykładziny, bardzo często zdarza się że zostają one zabrudzone lub poplamione. Nadzwyczaj ciężko uporać się z zabrudzeniami, które przeniknęły do wewnątrz dywanu, bądź wykładziny. Jeżeli usuwanie zabrudzeń domowymi sposobami zakończyło się niepowodzeniem, a plama zamiast zniknąć jest jeszcze większa to znaczy, że potrzebujesz fachowej pomocy Cleaning Poznań. Czyszczenie dywanów i wykładzin odbywa się przy użyciu profesjonalnej maszyny Karcher puzzi 10/1 oraz przy użyciu oryginalnych środków czyszczących tej renomowanej niemieckiej firmy.

Pranie czyszczenie dywanów i wykładzin Poznań

Dlaczego konieczne jest regularne czyszczenie dywanów?

Podobnie jak ubrania, które nosimy wymagają regularnego mycia, żeby zachować je w świeżości – wymagają okresowego czyszczenia. Piasek i okruszki są głównymi przyczynami skróconej żywotności dywanów i wykładzin. Szkodliwe dla zdrowia są bakterie i roztocza dla, których dywan jest świetnym środowiskiem. Koszty czyszczenia są bardzo małe w porównaniu z zakupem nowego dywanu czy też położeniem nowej wykładziny, dlatego też warto systematyczne zamawiać Karcher na pranie – czyszczenie dywanów i wykładzin, bo ma to ekonomiczny sens. Przede wszystkim również poprawia się wygląd dywanu i wykładziny może on znów wyglądać jak nowy.

Pranie czyszczenie dywanów i wykładzin cennik:

Ceny czyszczenia wykładzin i dywanów uzależnione są od stopnia zabrudzenia oraz długości włosia:

  • od 3,5zł/m2 dywany i wykładziny mało zabrudzone z krótkim włosiem
  • do 8zł/m2 dywany i wykładziny mocno zabrudzone z długim włosiem

Jak często czyścić (prać) dywan oraz wykładzinę?

Producenci dywanów zalecają czyszczenie dywanu przynajmniej raz na 12-18 miesięcy. Oprócz tego dywan powinien być raz w tygodniu odkurzany, w miejscach gdzie jest on więcej eksploatowany (korytarzu, salonie) te czynności powinny być częściej wykonywane.

Czyszczenie dywanów i wykładzin Poznań

Jak czyścimy dywany?

Metodą ekstrakcji, która jest najbardziej skuteczną metodą ze wszystkich. Polega ona na spryskaniu brudnej powierzchni detergentem, i odessaniu go wraz z brudem.

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a dowiesz się więcej.
Realizujemy zlecenia w mieście Poznań i jego okolicach.