Mycie okien Poznań

Mycie okien nie jest taką prostą czynnością, jak by się mogło wydawać i nie należy też do ulubionych zajęć przy wiosennych – świątecznych porządkach. Bardzo często zdarza się, że po myciu okien zostają smugi na szybie, przez co okno wygląda nie elegancko. Okna wpuszczają światło dzienne do pomieszczeń, które stają się bardziej przytulne. Brudne tracą nawet do 40% przepuszczalności światła, przez co wnętrza stają się mniej atrakcyjne, mogą one również tracić na szczelności. Jeśli mieszkanie,dom lub biuro znajdują się przy bardzo ruchliwej ulicy to na oknach będzie pojawiać się dużo więcej zabrudzeń (kurz, pył), wtedy mycie okien raz na kwartał może nie wystarczyć. Dym nikotynowy również osiada na oknach wskutek czego tracą swoją przezroczystość.

Dlaczego warto myć okna?

  • wnętrze staje się bardziej przytulne
  • zwiększa się przepuszczalność światła
  • poprawia się szczelność okien
  • wydłuża się żywotność okna

Mycie okien Poznań

Jak często myć okna?

Mycie okien powinno się odbywać co najmniej raz na 2-3 miesiące dla zachowania jego optymalnej czystości oraz przezroczystości. Okna które nie są systematycznie myte mogą szybciej niszczeć, a wymiana jest bardzo kosztowna, niszczeje nie tylko rama okna i parapet, ale również szyba, na której po pewnym czasie mogą pojawić się drobne zarysowania.

Dlatego jeśli Państwo chcą, aby okna były czyste, lśniące, przezroczyste i bez smug proponujemy skontaktować się z firmą Cleaning Poznań my zrobimy to za Ciebie. Myjemy okna w domu, mieszkaniu, biurze, firmie, hotelu itp., umyjemy wszystkie rodzaje okien: drewniane, plastikowe i aluminiowe.