Czyszczenie dywanów

Dywany, tak samo jak np. kanapy, krzesła czy fotele, ulegają zabrudzeniom. Oczywiście, możemy je odkurzać, prać, jednak po jakimś czasie i tak widoczny będzie zebrany kurz, błoto czy też plamy po rozlanych napojach. Niekiedy nawet tzw. „domowe” metody czyszczenia mogą jeszcze bardziej pogorszyć stan dywanu czy wykładziny, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów firmy Cleaning Poznań.

Ponieważ nasza firma korzysta z wysokiej klasy sprzętu czyszczącego marki Karcher, a także oryginalnych środków czyszczących tejże firmy, które zapewnią Państwu czyste, wyglądające jak nowe dywany i wykładziny. Nie tylko oczyszczamy dywan z brudu i kurzu, ale też z roztoczy i bakterii, które mogą być szkodliwe dla Państwa zdrowia, a szczególnie dla zdrowia Państwa dzieci. Regularne korzystanie z naszych usług zapewni Państwu czystsze, bezpieczniejsze i zdrowsze mieszkanie. Ponadto Cleaning Poznań oferuje profesjonalny serwis w bardzo przystępnej cenie, a nasza pomoc w Państwa domach i mieszkaniach jest ogromnie skuteczna – wszyscy klienci są zadowoleni, często też odwiedzamy niektórych klientów regularnie, gdyż uważają oni nasze usługi za najbardziej skuteczne.

Czyszczenie dywanów z firmą Cleaning Poznań

Na czym polega pranie wykładzin i czyszczenie dywanów?

Stosujemy metodę ekstrakcji, która polega na spryskaniu powierzchni detergentem, a następnie odessaniu go wraz z brudem. Jest to najbardziej skuteczna metoda czyszczenia dywanów, jako że detergenty stosowane do ekstrakcji są delikatne i nie uszkodzą dywanu czy wykładziny. Dzięki niej, przy zwykłemu zachowywaniu czystości, Państwa dywany pozostaną czyste przez rok lub nawet półtorej roku.

Czyszczenie kanap z firmą Cleaning Poznań

Kanapy, fotele, narożniki czy krzesła są meblami, które używamy każdego dnia. Dlatego też są podatne na różnego rodzaju zabrudzenia, takie jak plamy po napojach, jedzeniu, a także na bakterie, roztocza czy kurz, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia!

Meble te mogą być piękną dekoracją wnętrz, ale tylko pod warunkiem, że są czyste i zadbane. Czyszczenie ich zwykłym odkurzaczem nie zawsze wystarcza, jako że nie jest zbyt dokładne i trudno jest wyczyścić na przykład miejsca pomiędzy oparciem a siedzeniem.

Czyszczenie dywanów z firmą Cleaning Poznań

Kanapy i fotele a zwierzęta domowe

Wielu z nas posiada zwierzęta takie jak koty czy psy. Nawet jeśli nie pozwalamy im siadać na kanapie lub fotelu, ich sierść bardzo często i tak znajduje się w obiciu tych mebli. Dlatego zalecane jest profesjonalne czyszczenie kanap z firmą Cleaning Poznań, ponieważ pozbędziemy się wszystkich niechcianych substancji i zanieczyszczeń, które z całą pewnością znajdują się w Państwa meblach. Usuwamy je za pomocą profesjonalnego sprzętu marki Karcher, który jest bezpieczny nie tylko dla wystroju wnętrz, ale także dla zdrowia Państwa, dzieci i zwierząt.

Gwarantujemy skuteczność i zadowolenie

Nasze usługi są w stu procentach bezpieczne, skuteczne, a Państwa meble pozostaną czyste i świeże przez naprawdę długi czas. Wszyscy nasi klienci są zadowoleni z usług firmy Cleaning Poznań. Pomożemy Państwu utrzymać porządek w domu lub mieszkaniu. Oferujemy także darmowy dojazd na terenie miasta Poznania.